Twin Spin

Typ hry video automat
Charakteristika 243 výherních linií, 5 válců, 3 řady
Speciální prvky funkce Twin Reel; zástupný symbol Wild
Zatočení zdarma (free spins) ne
Minimální sázka (na jedno zatočení) € 0,25
Maximální sázka (na jedno zatočení) € 125
Jackpot 270 000 mincí
Návratnost 96,6 %

 

Hrací automat Twin Spin

Twin Spin představuje další úspěšný a populární herní automat od společnosti Net Entertainment, která ho na trh uvedla v roce 2014. Jedná se o video automat inspirovaný Las Vegas 70. let, a tak sice připomíná tradiční hazardní hry z minulého století, ale zároveň nabízí moderní a inovativní prvky. Twin Spin na první pohled působí zcela obyčejně, ale skrývá pár překvapení. Má 5 válců, 3 řady, avšak neuvěřitelných 243 výherních linií.

Vzhled

Již bylo zmíněno, že Twin Spin vypadá jako klasický herní automat ze 70. let. Obsahuje tedy jen ty nejtradičnější symboly jako zvonky, třešně, diamanty či sedmičky. Na druhou stranu ale Twin Spin rozhodně nepůsobí nijak zastarale, zkrátka má jen jistý retro nádech, který je jistě mnoha lidem sympatický.

Speciální prvky

Je na čase odhalit to, co tento video automat činí jedinečným. Twin Spin má jednu unikátní funkci, a tou je „Twin Reel“ (dvojitý válec). Tato funkce při každém zatočení spojí dva válce k sobě – oba válce jsou k sobě tedy „přilepeny“ a otáčejí se současně. Na obou spárovaných válcích jsou totožné symboly, takže možností jak získat výherní kombinace je opravdu přehršel. Při každém zatočení se vždy spojí alespoň dva válce, ale ty k sobě mohou navíc připojit i tři zbývající válce. Spojit a současně otáčet se tak mohou dva, tři nebo čtyři válce anebo se točí rovnou všech pět válců najednou. Počet spárovaných válců je určován zcela náhodně, nikdy proto nevíte, jak bude dané roztočení vypadat, což hře přidává na napínavosti. Kromě funkce Twin Reel tento herní automat obsahuje i zástupné symboly Wild, označené jednoduše nápisem „wild“, které mohou nahradit jakýkoliv jiný symbol. To už rozhodně stojí za to a vysvětluje se tím celkových 243 výherních linií, které Twin Spin nabízí.

Funkce Twin Reel je rozhodně zajímavá, jedná se však v podstatě o jediný bonus, na který při této hře narazíte. Twin Spin nenabízí možnost zatočení zdarma (free spins) ani jiné bonusové prvky.

Sázky a výhry

Při hraní automatu Twin Spin sázíte mince, jejichž hodnota záleží na vaší volbě.  Nejdříve si vyberete hodnotu mince, přičemž minimální hodnota jedné mince je € 0,01 a maximální € 0.50. Následně zvolíte, na jaké úrovni (od jedné do deseti) chcete hrát, a tedy kolik mincí vsadit. Minimální sázka na jedno zatočení pak činí € 0.25 a maximální částka dosahuje € 125.

Oficiální návratnost automatu Twin Spin by měla být 96.6 %. Výhry mohou být poměrně malé, ale mohou dosahovat třeba i padesátinásobku vaší původní sázky. Nejvyšší výhra, které můžete dosáhnout, je 270 000 mincí, což se může rovnat až € 135 000.

Závěr

Zdá se, že video automat Twin Spin představuje poměrně úspěšné spojení moderních technologií i oblíbených prvků z minulosti. Vizuálně se jedná o příjemnou hru, která vás přenese do klasických kamenných kasin v Las Vegas. Pravidla hry jsou také vcelku jednoduchá, ale díky jedinečné funkci Twin Reel je každé zatočení napínavé a přináší něco nového. Dopředu netušíte, kolik válců se při další hře pospojuje, což vás spolu s mnoha způsoby jak vyhrát jistě udrží u obrazovky. Twin Spin se dá mimo jiné hrát i na mobilních zařízeních a dle recenzí se jedná o velmi kvalitně zpracovanou mobilní verzi. Pokud vás tedy popis hry zaujal, neváhejte ji vyzkoušet, ať už sedíte u počítače nebo jste někde na cestách v doprovodu svého mobilního telefonu.