Jack Hammer

Typ hry video automat
Charakteristika 25 výherních linií, 15 válců, 3 řady
Speciální prvky funkce Sticky Win; scatter symbol; zástupný symbol Wild; multiplikátory výhry
Zatočení zdarma (free spins) ano (po vytočení scatter symbolů)
Minimální sázka (na jedno zatočení) € 0,25
Maximální sázka (na jedno zatočení) € 500
Jackpot 250 000 mincí
Návratnost 97 %

 

Výherní automat Jack Hammer

Herní automat nesoucí název Jack Hammer představuje velmi originální online hru z dílny společnosti Net Entertainment. Celý automat je stylizován do podoby komiksové novely, jejímž hlavním hrdinou je soukromý detektiv Jack Hammer. Pozadí této hry tvoří napínavý příběh, v němž Jack bojuje proti zloduchovi jménem Doktor Wuten.

Vzhled

Video automat Jack Hammer zapůsobí hned na první pohled – jasné barvy a úžasná grafika připomínající klasický kreslený komiks z 30. let. Symboly mají podobu výstřižků z komiksového příběhu, nechybí tak vyobrazení hlavních postav příběhu – Jacka a padoucha Dr Wutena –, nebezpečných bomb či honiček v autě. Celou atmosféru dotváří i padnoucí zvukové efekty jako například šustění novin plných nejnovějších skandálů. Jednotlivé symboly, uspořádané ve třech řadách a pěti sloupcích, se navíc otáčejí zcela samostatně, čímž hráč získává celkem 15 válců a 25 výherních linií.

Speciální prvky

Krom jedinečného vzhledu si pro vás Jack Hammer nachystal i spoustu dalších unikátních prvků. Jedním z nich je bezesporu funkce Sticky Win (v překladu „slepená výhra“). Tato funkce se aktivuje, pokud vytočíte alespoň tři scatter symboly, které mají podobu bomby. Objeví-li se na obrazovce tři bomby, spustí se bonusové kolo, během něhož se válce, na kterých jste získali výherní kombinaci těchto symbolů, „slepí“ dohromady a neotáčejí se. Ostatní válce se roztočí znovu a nezastaví se, dokud nepřestanete vyhrávat. Díky tomu můžete získat poměrně vysoké výhry. V případě, že během bonusového kola nic nevyhrajete, Sticky Win bonus je u konce, ale i tak získáte svou původní výhru.

Letmo jsme již zmínili scatter symboly. Ty mohou vést nejen k aktivaci funkce Sticky Win, ale i k získání zatočení zdarma. Pokud vytočíte pět nebo více symbolů bomby (tedy scatter symbolu), automaticky dostanete minimálně 10 zatočení zdarma. Čím více scatter symbolů vytočíte, tím více bezplatných kol obdržíte. Můžete tak získat až 30 bezplatných kol, během nichž se navíc jakékoliv výhry znásobují třikrát. Ve zkratce – získáte-li alespoň pět symbolů bomby, válce roztáčíte zdarma a jakoukoliv částku, kterou vyhrajete, vám hra automaticky znásobí třikrát!

Krom těchto štědrých bonusů Jack Hammer obsahuje i klasický zástupný symbol Wild. Ten má jednoduše formu nápisu „wild“ a může nahradit jakýkoliv jiný symbol, samozřejmě s výjimkou scatter symbolů. I tak je ale Wild symbol pro získání výherní kombinace velmi nápomocný.

Sázky a výhry

Při hraní automatu Jack Hammer vždy hrajete s 25 výherními liniemi. Můžete ale ovlivnit, kolik mincí chcete na každou linii vsadit a jakou má mít jedna mince hodnotu. Na jednu výherní linii můžete vsadit jednu až deset mincí. Mince mohou mít hodnotu od jednoho centu až po dvě eura. Minimální sázka na jedno zatočení tak činí € 0,25 a maximální se může vyšplhat až na € 500. Pokud budete mít opravdu štěstí, můžete vyhrát až 250 000 mincí.

Závěr

Výherní automat Jack Hammer má opravdu hodně co nabídnout. Hru se vyplatí vyzkoušet už jen kvůli skvělé grafice, která je zábavnou potěchou pro oči. Hra vás vzhledem a atmosférou přenese do počátků filmové éry a připomene vám klasické hollywoodské filmy. Jack Hammer má však v zásobě veškeré moderní prvky, které by video automat nového tisíciletí měl mít. Při hře si často můžete užít tradiční i unikátní bonusy, které zvyšují šance na výhru. Automat Jack Hammer je zkrátka celkově velmi působivý.