Hall of Gods

Typ hry video automat
Charakteristika 20 výherních linií, 5 válců, 3 řady
Speciální prvky bonusová hra; zástupný symbol Wild; scatter symboly
Zatočení zdarma (free spins) ano (po vytočení scatter symbolů)
Minimální sázka (na jedno zatočení) € 0,20
Maximální sázka (na jedno zatočení) € 50
Jackpot 3 progresivní jackpoty
Návratnost 96,5 %

 

Výherní automat Hall of Gods

Skandinávská společnost Net Entertainment se tentokrát nejspíše nechala inspirovat svou zemí původu a do světa vyslala herní automat s tématikou severské mytologie. Pokud pro vás slova jako Ódin, Thór či Freya nejsou pouze jakýmisi neobvyklými jmény, herní automat Hall of Gods by mohl být něčím pro vás.

Hall of Gods je výherní automat s progresivním jackpotem, což znamená, že výše hlavní výhry se zvyšuje s každou novou sázkou. Takže čím více lidí hru hraje, tím vyšší bude jackpot. Tento jackpot poroste, dokud ho někdo nevyhraje a poté se navrátí na svou původní hodnotu.

Vzhled

Jedná se o velmi kvalitně zpracovanou hru s originální grafikou. Jméno automatu – Hall of Gods, což v překladu znamená Síň bohů – již napovídá, na jaké motivy a symboly při této hře narazíte. Na pěti válcích tohoto automatu uvidíte slavné severské bohy a bohyně a s nimi spojované předměty jako například proslulé Thórovo kladivo. Samozřejmě nechybí ani vhodné zvukové efekty, které vás zdánlivě přenesou do domoviny slavných Vikingů. Tento automat má klasických pět válců, tři řady a celkem dvacet výherních linií.

Speciální prvky

I pokud nejste velkým fanouškem severské mytologie, Hall of Gods by vás mohl zaujmout některým ze svých bonusových prvků.

V první řadě tento automat ukrývá originální bonusovou hru, která může vést až k získání jednoho ze tří progresivních jackpotů. V tomto případě platí pravidlo, že čím více vsadíte, tím větší máte šanci získat hlavní výhru. Bonusová hra se spustí, pokud se kdekoliv na válcích objeví alespoň tři bonusové symboly. Ty mají u této hry podobu Thórova kladiva, které v bonusové hře hraje ústřední roli. Po aktivaci bonusu se na obrazovce objeví samostatné okno obsahující řadu štítů. Vy musíte použít již zmíněné kladivo a tři z těchto štítů rozbít. Pokud rozbijete tři štíty ukrývající stejnou cenu, tuto částku vyhráváte. Je nutno podotknout, že tyto bonusové štíty ukrývají i jackpoty, takže výhry mohou být opravdu vysoké.

K velkým výhrám může vést i zástupný symbol Wild, na nichž je vyobrazen drak a nápis „wild“. Jak již asi víte, Wild symbol se objevuje téměř u všech herních automatů a může nahradit jakýkoliv jiný symbol. U hry Hall of Gods se ale tento symbol může navíc rozmnožit a pokrýt celý válec. K tomu může dojít v případě, že tento symbol vytočíte na jednom ze tří prostředních válců.

Hall of Gods má v zásobě ještě jeden bonus a tím jsou scatter symboly, které vám mohou zajistit několik zatočení zdarma. Scatter symbol má na tomto automatu podobu havranů a jestliže vytočíte alespoň tři, získáte zatočení zdarma. Vytočíte-li tři scatter symboly, máte nárok na 10 zatočení zdarma. Máte-li čtyři, dostanete dokonce 15 bezplatných kol. A budete-li kdekoliv na válcích mít pět symbolů havrana, můžete se těšit na 20 zatočení zdarma. Během těchto bonusových kol se navíc všechny vaše výhry automaticky ztrojnásobí.

Sázky a výhry

Před začátkem hry si můžete zvolit, jakou hodnotu by měly sázené mince mít. Jejich hodnota může být kdekoliv v rozmezí od 1 centu až po 50 centů. Nejnižší sázka na 20 výherních linií pak činí € 0,20 a ta nejvyšší dosahuje € 50.

Hall of Gods nabízí rovnou tři progresivní jackpoty, jejichž aktuální hodnota závisí na všech hráčích této hry, nicméně se vždy jedná o vysokou částku.

Závěr

Ať už vás zajímá severská mytologie nebo vás baví hry se zajímavými bonusy, Hall of Gods by vám mohl padnout do noty. Jedná se o velmi kvalitně zpracovanou hru s originálními motivy i mnoha možnostmi na výhru.